Ekonomi

Lider Türkiye’nin İlk Bölümünde Asgari Ücret Tartışıldı

Türkiye’nin ilk ve tek siyasi yarışma programı olan Cumhurbaşkanı Türkiye, 24 Aralık Cumartesi – 25 Aralık Pazar günü saat 21.00’de Siyasi Bağlantıcı, Stratejist ve Araştırmacı Faruk Acar’ın sunumuyla Habertürk ekranlarında izleyiciyle buluşacak. 16 yarışmacının 4’erli gruplar halinde mücadele edeceği Önder Türkiye programında son günlerin en çok merak edilen konusu ise minimum fiyat oluyor.

Türkiye’de söz sahibi olmak isteyen, fikirlerine ve liderlik vasıflarına güvenen, yeni ve eskimeyen yüzleri halka tanıtacak. Lider Türkiye ; Zamanın ruhunu yakalayan, anın peşinden koşan, ezber dışında yeni sözler söyleyen birini bulmak için yola çıkar.

Lider Türkiye’nin Birinci Bölümü 24 Aralık Cumartesi Günü Yayında

Siyasi fikirlere ve siyasi beklentilere yeni bir soluk getirecek olan Cumhurbaşkanı Türkiye, 24-25 Aralık 21.00 Yayınlanacak bölümlerde son dönemin en çok tartışılan konusu taban fiyat. 16 yarışmacının dörderli gruplar halinde tez-antitez oluşturarak yarışacağı programın sonuçları, Zoom üzerinden gerçek zamanlı olarak oy kullanacak halk delegasyonunun tercihleriyle belli olacak. Finalde hem ülkenin alternatif lider adayı belirlenecek hem de kazanan yarışmacı olacak. 500.000 TL büyük ödülsahibi olacak.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu