Haber

Antalyaspor-Ümraniyespor maçı sonrası

SporToto Wonder League’in 21. haftasında HanımKredi Ümraniyespor’u 3-2 mağlup eden Fraport TAV Antalyaspor’un teknik direktörü Alfons Groenendijk, 6 hafta sonra galibiyetin değerli olduğunu söyledi.

Groenendijk, maçın ardından düzenlediği basın toplantısında, birkaç haftadır galibiyet alamamanın baskısı altında olduklarını söyledi. Bu nedenle grubun da gergin olduğunu gözlemlediklerini dile getiren Groenendijk, oyuncu grubunun hafta boyunca yoğun çalıştığını kaydetti.

Sosyal medyada sanki kriz ortamı varmış gibi gösterilmeye çalışıldıklarını anlatan Groenendijk, “Başakşehir, Fenerbahçe ve Galatasaray maçlarında iyi oynadık ama sonuca çeviremedik. 6 hafta sonra kazanmak önemliydi ve bunu başardık. güzeldi. Uzatmalarda gelen bu gol sevincimizi birden fazla artırdı. Üzerimizdeki baskı bu 3’tü. “Puan azaldı. Daha bitmedi. Hala sıkıntılı bölgedeyiz.” dedim.

Maçta yedikleri gollerin kendi hatalarından kaynaklandığına işaret eden Groenendijk, “Bu hataları yapmaya çalışacağız. Herkesi tebrik ediyorum. Çok mutluyum. Önemli olan 3 puandı. Amacımıza ulaştık. Bu galibiyete birkaç galibiyet daha ekleyerek bu sıkıntılı durumdan kurtulmayı hedefliyoruz. Sıkıntılı süreci puanlarla aşmayı düşünüyoruz.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu